POKAZOWE WARSZTATY EDUKACYJNE

W sobotę 30.01.2016 w godzinach 12:00 – 13:30 i 16:00 – 17:30 oraz w niedzielę 31.01.2016 w godzinach 16:00 – 17:30 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5+ na pokazowe warsztaty edukacyjne z LEGO®.

Zajęcia z robotyki to przede wszystkim nauka poprzez dobrą zabawę, która rozwija w dzieciach umiejętność logicznego myślenia oraz pracy zespołowej. To także zachęta do zdobywania wiedzy na temat otaczającej nas współczesnej technologii.

Dla dzieci w wieku 5+ przygotowaliśmy LEGO WeDo które zapewnia doskonałe wprowadzenie do świata robotyki. Pozwala ono na zbudowanie modeli zwierząt i urządzeń, które za pomocą programu komputerowego można wprawić w ruch. Dzieci oprócz budowy z klocków uczą się tworzyć z obrazków pierwsze programy komputerowe. Zajęcia zachęcają dzieci do dalszych eksperymentów w świecie robotyki i logiki.

Podczas zajęć dla dzieci 8+ zbudujemy prostego robota z klocków LEGO MINDSTORMS EV3, którego „ożywimy” za pomocą podstawowych komputerowych komend. Wciągające eksperymenty z wykorzystaniem sztucznej inteligencji zapewnią Państwa pociechom mnóstwo pozytywnych emocji, rozbudzą ciekawość świata oraz zachęcą do podejmowania kolejnych wyzwań z wykorzystaniem LEGO MINDSTORMS EV3.

Dla uczestników warsztatów pokazowych, którzy chcieliby kontynuować z nami przygodę z LEGO® Education oferujemy zajęcia cykliczne.

Wstęp płatny 30 zł za 90 min zajęć. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do GALILEO „dobrze się składa”, poziom -1.

Comments & Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *