Dla Edukacji

Z myślą o przedszkolach i szkołach przygotowaliśmy ofertę edukacyjną, która jest niezwykle ciekawym sposobem na dopełnienie prowadzonych przez Państwa zajęć.

grad

Proponowane przez nas warsztaty realizują założenia podstawy programowej dla określonego poziomu kształcenia, a także w niektórych zagadnieniach wykraczają poza nią.

Zajęcia możemy przeprowadzić zarówno w Państwa placówce jak i w naszych pracowaniach zlokalizowanych na terenie Łodzi.

Formę, tematykę, terminy i czas trwania zajęć dostosowujemy do Państwa oczekiwań i naszych możliwości. W dni powszednie są to z reguły zajęcia 45-minutowe w godzinach 9:00-16:00 . Jesteśmy również otwarci na wszelkie Państwa pomysły i sugestie.

Obszary naszych ofert (ze względu na ich uniwersalność) przenikają się. Z tego względu zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi zajęciami. Każdą z nich jesteśmy w stanie zmodyfikować i dostosować do Państwa potrzeb. (kliknij niżej)

ZAJĘCIA DLA PRZEDSZKOLI

ZAJĘCIA DLA SP KLASY I-III

ZAJĘCIA DLA SP KLASY IV-VI

Współpraca z nauczycielami

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do realizacji autorskich lekcji w GALILEO z możliwością jej osobistego przeprowadzenia. Warunkiem współpracy jest wcześniejsza konsultacja konspektu/scenariusza zajęć z pracownikami GALILEO.
Koszt lekcji uzgadniany jest indywidualnie po zapoznaniu się z konspektem.
Ze względu na miejsce i formę zajęć uczestników konieczna jest obecność pracowników GALILEO podczas trwania zajęć.