OFERTA DLA INSTYTUCJI I FIRM

Szanowni Państwo,

 

GALILEO dobrze się składa posiada bardzo ciekawą i bogatą ofertę przeznaczoną dla Przedszkoli, Szkół, Domów Kultury, Firm itp. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku od lat 4 do lat 14, a także dla ich rodziców lub opiekunów. Zajęcia mogą mieć formę warsztatów edukacyjnych, zabaw tematyczno-edukacyjnych, spotkań, eventów oraz imprez okolicznościowych takich jak Mikołajki, Dzień Dziecka, Wigilie itp.

Zajęcia prowadzimy stacjonarnie (zapraszamy do nas) lub u Państwa w placówce, do której dojeżdżamy.
Nasze zajęcia stacjonarne odbywają się w Łodzi w SUKCESJI (al. Politechniki 1) lub na Widzewie (ul. M. Ćwiklińskiej 22). Organizując zajęcia na terenie Sukcesji, istnieje możliwość rozszerzenia ich o współpracę z kinem Helios.
Formę zajęć, tematykę, terminy, godzinę rozpoczęcia i długość zajęć dostosowujemy do Państwa oczekiwań i naszych możliwości. W dni powszednie są to z reguły 45-minutowe cykle w godzinach  od 9:00 do 16:00 w grupie lub grupach nie przekraczających 30 uczestników (dotyczy to najczęściej Szkół, Przedszkoli itp). Na Państwa życzenie możemy zorganizować także zajęcia w formie eventu dla większych grup. Organizujemy również zajęcia cykliczne, w formie pozalekcyjnej (w godzinach popołudniowych i wieczornych), a także w weekendy.

Wakacje i ferie zimowe są okresem, w którym również działamy bardzo aktywnie. Latem uczestniczymy w zajęciach kolonijnych, a w okresie ferii zimowych bierzemy udział w wielu półkoloniach. W trakcie takich zajęć staramy się łączyć kilka zagadnień i wątków takich jak warsztaty edukacyjne, Kreatywny Plac Budowy, tematyczne zabawy edukacyjne i wiele innych. Tego typu eventy planujemy z reguły z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Często są to projekty kilkudniowe i moga być realizowane na terenie całej Polski.

Nasze doświadczenie (jako jedni z pierwszych w Polsce w roku 2011, wprowadziliśmy tego typu projekt), a także nasze ogromne zaplecze dydaktyczne w formie zestawów edukacyjnych  LEGO® Education oraz jednen z największych w Polsce zbiór ponad  1 000 000 (słownie: miliona)  klocków i elementów LEGO® umożliwia nam realizowanie najbardziej „śmiałych” projektów tematycznych związanych z klockami  LEGO®.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, wolnych terminów, kosztów i rezerwacji prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 


Comments & Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *