Mechanika i energia odnawialna

Fizyka i Lego.

Jak wszyscy wiemy energia odnawialna pełni bardzo ważną rolę w dzisiejszym życiu, przez wielu jest nazywana energią jutra.
A jak lepiej można pokazać jej wartość i działanie niż poprzez kreatywną zabawę  klockami LEGO?

 

9686_713x380_MainProduct

Zestaw konstrukcyjny – Maszyny Proste i Silnik (9686)

Maszyny i Mechanizmy to przygotowane przez LEGO® Education rozwiązanie pozwalające nauczycielowi na przeprowadzenie ciekawych zajęć doświadczalnych z mechaniki. Dzięki pakietowi uczniowie mają możliwość zapoznania się z działaniem maszyn prostych, różnych mechanizmów i urządzeń technicznych znanych z życia codziennego. Wykonując zadania, projekty i eksperymenty będą mogli poczuć się jak młodzi naukowcy, przy okazji rozwijając swoją wiedzę fizyczną, techniczną i matematyczną oraz umiejętności inżynierskie.

9688_713x380_MainProduct

Energia odnawialna(9688)

Jest to zestaw uzupełniający uczący dzieci podstaw energii odnawialnej i jej przydatnych zastosowań w dzisiejszym życiu.
Bateria słoneczna i łopatki wiatraka to tylko kilka unikalnych części LEGO, które możecie użyć w czasie tych warsztatów.

 

Czym są warsztaty GALILEO?

To cykl spotkań w 2 osobowych zespołach. Zajęcia są  organizowane w formie kursów weekendowych lub zajęć pozalekcyjnych od poniedziałku do piątku.
Każda z grup ma do swojej dyspozycji laptopa oraz zestaw LEGO®  Mindstorms EV3
Warsztaty dzielone są na 3 podstawowe etapy

  •  Informacje wstępne i budowa
  •  Programowanie
  •  Zajęcia praktyczne – zabawa i realizacja najróżniejszych zadań i misji.

Cennik.

W super cenie 180zł zawiera się 8 spotkań pozalekcyjnych po 90 minut:
-raz/dwa razy w tygodniu
-w dowolne dni od poniedziałku do piątku

 

Kilka słów na koniec.

Warsztaty GALILEO to świetna zabawa, nauka i przygoda dla dzieci i młodzieży. Zajmując się budową i programowaniem robotów, uczestnicy mają okazję, poprzez praktykę zrozumieć podstawowe zagadnienia z informatyki, poznają świat nowoczesnej techniki oraz rozwijają swoje zdolności twórczego i kreatywnego myślenia. Zbudowane przez nich od podstaw roboty i odpowiednio zaprogramowane, realizują najróżniejsze postawione przed nimi zadania.


Comments & Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *