Młody inżynier I

Młody inżynier I
Warsztaty dla dzieci w wieku 8+

W trakcie tych warsztatów zajmujemy się nauką budowania i programowania bardziej zaawansowanych maszyn i pojazdów. Podstawą warsztatów są najnowsze zestawy LEGO® MINSTORMS EV3. Do wyboru mamy możliwość budowy i programowania kilkunastu różniących się od siebie robotów, które mogą być wyposażone w serwo silniki, czujniki koloru, dotyku i podczerwieni … oraz strzelające kulkami działko!

rcs-toys-31313-lego-mindstorms-ev3track3r-r3ptar-spik3r-ev3rstorm-gripp3rKażdy zestaw składa się z ponad 500 części bazujących na klockach LEGO® Technic. Pozwala to na budowę fascynujących pojazdów kołowych lub gąsienicowych, maszyn kroczących, robotów i urządzeń.

45544_env_ms_dep_penarm_01_1_610x524Zdobyta w trakcie warsztatów wiedza pozwala na realizację bardziej skomplikowanych i „odpowiedzialnych” zadań i misji, które też w ich trakcie realizujemy, np. „budowa robota, który leci z nami na Marsa w poszukiwaniu wody”, „stworzenie maszyn, które będą uczestniczyły w walkach robotów” lub ” zbudowanie pojazdów zdolnych brać udział w wyścigach na torze przeszkód”.