O naszej firmie

Galileo dobrze się składa … to nasza pasja i przeznaczenie.

Wszystko zaczęło się od „zabawy i pasji” związanej z budowaniem z klocków LEGO® i PLAYMOBIL®. I to w czasach kiedy większość z nas mogła pozwolić sobie tylko na … marzenia. Dzisiaj, Galileo to sklepy zajmujące się sprzedażą detaliczną produktów właśnie tych dwóch firm. To ogromny (jeden z najwiekszych w Polsce) asortyment klocków LEGO® i PLAYMOBIL® a także gadżetów, książek, figurek, artykułów upominkowych, tysięcy pojedynczych części i elementów LEGO®.

Ale nie tylko. Dzisiaj w naszych sklepach znajdziecie Państwo dodatkowo ciekawy wybór innych, wyszukanych, oryginalnych i cenionych na całym świecie zabawek.

W roku 2011, jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomiliśmy nasz projekt edukacyjny „GALILEO – dobrze się składa” bazujący miedzy innymi na zestawach LEGO® Education.
Dziś „GALILEO – dobrze się składa” zajmuje się organizowaniem  Warsztatów Edukacyjnych, Eventów oraz Wystaw i Pokazów dla dzieci i młodzieży. Dzięki posiadaniu ogromnego zaplecza dydaktycznego w postaci wielu zestawów LEGO® Education, kilkuset unikatowych zestawów kolekcjonerskich a także największej bazy w regionie, ponad 1 000 000 (słownie: miliona) klocków LEGO® jesteśmy w stanie realizować najbardziej śmiałe projekty i sprostać najwiekszym wyzwaniom. Nasz fachowy i wykwalifikowany personel, należący do ścisłego grona najwiekszych fanów klocków LEGO® w Polsce i jego zaangażowanie stwarza niepowtarzalną atmosferę w naszych sklepach, a także w trakcie prowadzonych zajęć.

Pozdrawiam.
Krzysztof Piwoński
Właściciel firmy Galileo


Comments & Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *